1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Hangimiz??

 1. #1
  PRENSES Array
  Üyelik tarihi
  31.05.2009
  Mesajlar
  40
  Tecrübe Puanı
  12

  Standart Hangimiz??

  Lütfen dikkatlice okuyalım!!!

  Kerem sahibi olan
  ALLAH(cc)'tan kerem isteyin. dönün ALLAH'a dönün.Başka çaresi yok.ALLAH'a giden yolların dışındakiler kapalı,çıkmaz sokak.Her doğum yeniden bir diriliş değil mi? Ve her ölüm bir kıyamet değil mi?kaç kıyamet koptu evlerde kaç ? mezaristana bakınız bazı şehirlerin baştan sona bir mezaristana döndüğünü görürsünüz.kaç kıyamet yaşandı orada kaç kıyamet ?

  Daha ne kadar yaşayacaksınız ,ne kadar ümidiniz var,kaç yıl yaşayacaksınız,ne kadar ölümsüz kalacaksınız düşünüyormusunuz hesabınızı yaptınız mı?hanginize sonsuzluk yazıldı hanginize ,hanginizin defterinde ölümsüzdür diye yazıldı?hanginizin kimliğinde ölmüyecek diye yazıldı hanginizin!!!

  Neden o halde ALLAH’ı unutmak ,neden o halde ALLAH’tan uzaklaşmak,neden o halde peygamberi düşünmemek,neden o halde secdesiz kalmak.hanginiz ebedi yaşayacaksınız hanginiz ?

  Ve bir gecenin karanlığı gibi bir anda zifiri karanlık olacak,sesler kesilecek,lal ve efkem kesilecek gidecek herkes gidecek.soğuk bir toprağın altında zifiri bir karanlıkta kalacaksınız.hesap sorulacak hesap vereceksiniz.hanginiz hesap vermeyeceksiniz hanginiz????

  Ve bin vaveyla koparacaksınız yeniden geri dönebilmek için.kapıları zorluyacaksınız iç aleminizde.bir secde edebilsem,bir rükua eğilebilsem,bir fatiha okuyabilsem hanginize müsaade edilecek yeniden fatiha okuyabilesiniz diye hanginize????

  Hangi nebi ebedi yaşadı ,hangi resul ebedi yaşadı ,hangi veli-ermiş ebedi yaşadı onlar yaşıyamadıda sen mi yaşıyacaksın.hanginiz kendine okadar güveniyor.kim belge aldı ALLAH’tan ölmüyecekmiş diye kim???

  Vallahi çıkmaz sokak,billahi çıkmaz sokak yanlış yapıyorsunuz ALLAH’ı unutanlar ,yanlış yapıyorsunuz kuran’a eğilmeyenler,günahın içerisinde dalmış gidenler,içkiden korkmayanlar,zina yapanlar,namazsız kalanlar,hak yiyenler,zulmedenler billahi yanlış yapıyorsunuz.

  Benim kalbim temiz namaz kılmasamda olur diyenler!ALLAH kalbi temiz olanlardanda namaz istiyor.kim demiş sana kalbi kirli olanlar kılar namazı diye ?kalbin temiz öylemi secdeye eğiliyormusun.peygamberimizin(sav) kalbi senden daha temizdi.ayaklarının altı şişecek kadar kılardı.alnında nasır bağlardı.kalbin temiz öylemi kandır bakayım kandır kendini.sen ALLAH’ı kandıramazsın.nefsin senin üzerine oturmuş seni idare ediyor yazık sana.


  Nihat Hatiboğlu

  İnsanLar PapatyaLarın Peşinde Koşarken,
  EzdikLeri Kır ÇiÇekLerinin Farkına ßiLe Varmazlar....


 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •