1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  V-I-P Array
  Üyelik tarihi
  07.02.2008
  Mesajlar
  2.116
  Tecrübe Puanı
  56

  Post Tarım ve İnsan 3. Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı.  Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığı geliştirmek amacıyla yapılan yarışma; her türlü tarımsal faaliyetler ile hayvancılık, toprak, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köy ve köylüyle ilgili görselleri içeriyor.
  Bu yıl diğer iki yarışmadan farklı olarak kategori sayısı 5 çıkartıldı. Genel, çifti-üreticiler, öğrenciler, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı çalışanları kategorisine ilave olarak bu yıl Denizbank çalışanları kategorisi de eklendi.
  Tarım ve İnsan 3.Fotoğraf Yarışmasında ödül miktarı da artırıldı. Denizbank’ın katkılarıyla hazırlanan yarışmada eseri birinci olan yarışmacıya 4 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye ise 2 bin TL’lik ödül verilecek. Ayrıca Çiftçi-Öğrenci-Tarım ve Köyişleri Bakanlığı çalışanları kategorisi birincilerine 2’şer bin TL ödül verilirken, -Denizbank çalışanları kategorisin birinci olan yarışmacıya da plaket ve yayın seti verilecek.
  Yarışmanın Juri üyeliklerini Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanı Recep TEZGEL, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyeleri Mehmet Arslan GÜVEN ve Dr. Serhat KAYMAS, Türkiye’de fotoğraf alanında tek Devlet Sanatçısı olan Ozan SAĞDIÇ, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan YÜCEL ve gazeteci - belgesel yapımcısı Coşkun ARAL ve Yayın Dairesi Yayın Programlama Şube Müdürü Ali Metin yapacak.

  KAYNAK

  Başvuru süresi oldukça fazla. Bende katılmayı düşünüyorum. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum

  Başvuru formunaburadan ulaşabilirsiniz.

  HAYATTA İKİ ŞEYE İNANIRIM... BİR AYNADA GÖRDÜĞÜME BİR DE YUKARI BAKIPTA GÖREMEDİĞİME...


 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •