1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  39
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  378

  Standart 5-10 Mart 2011, Sofya, Bulgaristan

  "Get Involved: Training course on Youth Democracy projects development", 5-10 Mart 2011, Sofya, Bulgaristan

  02 Aralık 2010 Perşembe, 20:48 tarihinde Eurodesk TURKEY tarafından eklendi


  Bulgaristan Ulusal Ajansı tarafından Sofya, Bulgaristan'da 5-10 Mart 2011 tarihlerinde "Get Involved: Training course on Youth Democracy projects development" adlı bir eğitim düzenlenecektir.

  Son başvuru tarihi 31 Ocak 2011'dir.
  Eğitim dili İngilizce'dir. Eğitim kursu esnasında çevirmenlik hizmeti verilmemektedir.
  *Tüzel kişiliği olan ve kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşları, üniversite toplulukları, Gençlik Merkezleri, Gençlik Meclisleri adına başvuru yapılabilir (İngilizce başvuru formunda "organisation" kısmına kurum / kuruluş isimleri yazılacaktır).
  Bir kuruluştan en fazla 1 kişiye destek verilecektir. Türkiye'den toplam olarak 2 kişi eğitim kursuna katılım sağlayabilecektir.
  Başvuruları kabul edilenlerin yeme-içme, konaklama masrafları Bulgaristan Ulusal Ajansı tarafından, ekonomik sınıf yolculuk masrafları, seyahat sigortası ücreti, yurt dışı çıkış harcı ücreti ve vize masrafları Merkez Başkanlığımız tarafından karşılanacaktır.
  Değerlendirme, başvuru formları üzerinden yapıldığından, başvuru formunuzu açık, anlaşılır ve net olarak doldurduğunuzdan ve sizi, bu etkinliğe katılımınızla ilgili motivasyonunuzu, somut hedeflerinizi en iyi şekilde aktardığınızdan emin olunuz.
  Sorularınız için
  bilgi@ua.gov.tr

  Başvuru formu ve detaylı bilgi için: http://www.ua.gov.tr/index.cfm?k=2071  Picture from: http://www.liberalyouthscotland.org.uk/get-involved/

 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •