1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  ER Array
  Üyelik tarihi
  15.03.2010
  Yaş
  29
  Mesajlar
  12
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart İnşaat Makina Mimarlık Eğitimleri

  İnşaat Makina Mimarlık Eğitimleri


  CAD, 3D ve hesaplama programları ile, projelerimizi hızlıca yapabiliyoruz. Mesleki programlar, meslek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası.


  Rekabetin her alanda hissedildiğini günümüzde; projeleri, zamanında, kaliteli olarak teslim etmek; tecrübe, enerji ve bilgi birikimi gerektiriyor.


  İhticanız olan mesleki eğitimi kursalarımızdan alabilirsiniz. Eğitim sırasında soracağınız sorular, yaşanmış tecrübelerden ve problemlerden süzülmüş cevaplarla yanıtlanacaktır.


  Autocad Kursu, mimarlık, makina, inşaat.. gibi birçok alanda temel bir program durumundadır. Autocad'in temel bir program olması, autocad'i daha da önemli yapmaktadır.


  3DS MAX Kursu, aynı şekilde Autocad kadar önemli bir programdır ve aynı meslek dalındaki arkadaşlarımız için temel önem arzetmektedir.


  Catia Kursu ve SolidWorks Kursu; makina üzerine çalışan arkadaşlarımızn vazgeçilmez programlarındandır.
  X-Steel Kursu, Sap2000 Kursu ve STA4CAD kursu; inşaat üzerine çalışan arkadaşlarımın ana olarak kullandıkları programlardır.


  Autocad Eğitimi , 3DS Max eğitimi, Catia Eğitimi, Solidworks Eğitimi , X-Steel Eğitimi , Sap2000 Eğitimi ,STA4CAD Eğitimi alanlarında iş ararken veya iş yaparken ihtiyacınız olan mesleki eğitimi kurslarımızdan alabilirsiniz.


  Yeni dönem kurlara, kayıt yaptırmak için, akiza web sitesinden veya telefondan yardım alabilirsiniz.


  AKİZA AKADEMİ
  0-212-236 22 18
  inşaat eğitimi
  makina eğitimi
  mimarlik eğitimi


 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •