2 sonuçtan 1 ile 2 arası
 1. #1
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart Her Derde Deva Esma'ül Hüsna

  1. ALLAH (Esmaül Hüsna´nin bütün anlamini icende toplayan, bütün alemlerin yaraticisi ve mabudu olan yüce zatin özel adidir)

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA ALLAH" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Imani ku´vvetlenir. Duasi kabul olunur. Seytanin serrinden emin olur. Mutluluga ulasir. Rizki genisler ve Allah in izniyle sifa bulur.

  2. ER- RAHMAN

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA RAHMAN" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Hacetleri Yerine Gelir. Maddi Manevi Nimetlere Nail Olur.

  3. ER- RAHÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA RAHÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bütün Yaratiklarin Merhametini celbeder. Afet ve Belalardan Kurtulur. Ahirette ALLAH´in rahmetine nail olur.

  4. EL- MELiK

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MELiK" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bütün Kötülüklerden emin olur. Zalimin karsisinda güclü olur, sevilir, sayilir, bütün sirlara vakif olur.

  5. EL- KUDDÛS

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA KUDDÛS" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Ahlaki Güzellesir. Kötü ahlaktan Kötü davranislardan uzaklasir. Ruh ve Sinir hastalar devam ederse Allahin izni ile sifa bulurlar.

  6. ES- SELÂM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA SELÂM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Yüce Allah dünya ve ahiret islerinde ona kolaylik verir. Bela ve musibetlerden emin olur. Allahin izni ile sifa bulur.

  7. EL- MÜMiN

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜMiN" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Küfürden Yalandan sirkten emein olur. Insan ve Cin serrinden emin olur. HEr türlü Hastaliktan kurtulur.

  8. EL- MÜHEYMiN

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜHEYMiN" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Düsmanlarindan Emin olur. Dileklerine Nail olur.

  9. EL- AZÎZ

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA AZÎZ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Insanlar arasinda aziz olur. Yaratiklardan kimseye Muhtac olmaz. Rizki cogalir. Maksadina nail olur.

  10. EL- CEBBÂR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA CEBBÂR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Herkes Tarafindan Sevilir. Insan ve Seytan Serrinden Korunur.

  11. EL- MÜTEKEBBiR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜTEKEBBiR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerden emin olur. Kazancinda bereket görür. Her türlü musibetten emin olur.

  12. EL- HALiK

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HALiK" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Maddi ve MAnevi hastaliklardan kurtulur. Isinde Basarili olur.

  13. EL- BARÎ

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA BARÎ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Maddi ve Manevi hastaliklardan kurtulur. Islarinde Basarili olur. SIkIntI ve stresten kurtulur.

  14. EL-MÜSAVViR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜSAVViR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Islerinde Basarili olur. Zor isleri basarir. Muradina nail olur.

  15. EL- GAFFÂR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA GAFFÂR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Günahlari af olur. Kalbi nurlanir. Kötü huylardan kurtulur.

  16. EL- KAHHÂR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA KAHHÂR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Düsmanlarina Karsi galip gelir. Seytani ve nefsani duygulardan emin.


  17. EL- VEHHÂB

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA VEHHÂB" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bol Rizka erisir; ilim ve hikmet sahibi olur.

  18. ER-REZZÂK

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA REZZÂK" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Rizki artar. Hastaliklardan emin olur. Maddi ve Manevi sikintilardan kurtulur.

  19. EL-FETTÂH

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA FETTÂH" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur.Kalbi Temizlenir. Gönlünde büyük fetihler Meydana gelir. Bütün zor Kapilar acilir. SIkIntI ve sinir Hastaliklarindan emin olur.

  20. EL- ALÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA ALÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Ilmi irfani artar. Maddi ve Manevi ilim Kapilari kendisi icin acilir.

  21. EL- KABID

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA KABID" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zulümden Kurtulur. Kötü huylardan kurtulur. SIkIntIlardan Kurtulur.

  22. EL- BÂSiT

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA BÂSiT" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Rizki Genisler. Korku ve SIkIntilardan emin olur. Maddi ve Manevi Nimetlere kavusur.

  23. EL- HÂFID

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HÂFID" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerin serrinden Korunur. Duasi kabul olunur.

  24. ER- RÂFi

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA RÂFi" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerden Kurtulur. Maddi ve manevi imkanlara kavusur.

  25. EL- MUiZ
  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MUiZ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Izzet ve Seref sahibi olur. ZAlimlerin serrinden emin olur.

  26. EL- MÜZiL

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜZiL" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerin Zulmünden korunur. Korktuklarindan emin olur.

  27. ES- SEMÎ

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA SEMÎ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Duasi Kabul olunur, Haceti yerine gelir. Kulak hastaligindan kurtulur.

  28. EL- BASÎR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA BASÎR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Feraseti ve Basireti acilir. Göz hastaliklarindan kurtulur. Hafizasi güclenir.

  29. EL- HAKEM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HAKEM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Davalarinda Basarili olur. Ilim ve Hikmet sahibi olur.


  30. EL- ADL

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA ADL" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Islerinde Adeletli olur. Zalimlerden emin olur.


  31. EL- LATÎF

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA LATÎF" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bütün Bela Hastalik, SIkInti ve zulümlerden emin olur. Ilahi Sirlara mazhar olur.

  32. EL- HABÎR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HABÎR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Kötü Ahlaktan Kurtulur. Zihni Acilir.

  33. El- HALÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HALÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Ahlaki Güzellesir. Sinirleri yatisir. Afetlerden korunur. kazanci artar.

  34. El- AZÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA AZÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Izzet ve Serefe kavusur. Allah´in affina Mazhar olur. Korktugu seylerden emin olur.

  35. EL- GAFÛR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA GAFÛR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Allah´in affina Mazhar olur. Korktugu seylerden emin olur.

 2. #2
  PRENSES Array
  Üyelik tarihi
  08.10.2008
  Yaş
  32
  Mesajlar
  3.735
  Tecrübe Puanı
  89

  Standart

  Allah razı olsun..
  emeğiğne sağlık..
  çok güzel sağol...

  peki geriye kalan 64 mübarek esma-ul hüsna isimleri ve anlamalrıda gelicekmi?
  onları dabekliyorum haberin olsun))


 

Benzer Konular

 1. Pervari Balı - Her Derde Deva
  By RoHaN in forum SİİRT YEMEKLERİ
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 11.05.2011, 03:17
 2. Her derde deva taşlar....
  By HaNıM aGa in forum SAĞLIK OCAĞI
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 28.06.2009, 00:01
 3. Arapça Esma'ül Hüsna
  By DeRBeDeR in forum İSLAMİ RESİMLER
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 28.01.2009, 15:47

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •