2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası
 1. #11
  V-I-P Array
  Üyelik tarihi
  04.09.2005
  Yer
  siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  821
  Tecrübe Puanı
  32

  Standart

  Başarılarının devamını dfilerim yolun açık olsun
  Düşünüyorum Da Düşüncelerin En Güzeli; Senin, Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken Düşünmek Olsa Gerek Diye Düşünüyorum..

 2. #12
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart  Karakovan Balımız, Almanya’nın
  Haerrengasse Semtine Ulaştırıldı

  Genç fotoğraf sanatçısı Emin Sadık’ın, internet ortamlarına sunduğu Siirt ürünlerinin tanıtımı çalışması vesilesiyle, birçok hastalığa şifalı olan kara kovan balını Almanya’nın Haerrengasse semtine ulaştırma şansını bulduğu öğrenildi. İnternet ortamında yaptığı tanıtım çalışması sayesinde söz konusu Bal’ın yanı sıra Fıstık, Zivzik Narı, Bıttım Sabunu, Siirt Battaniyesi ve başka ürünleri Türkiye’nin bir çok yerine göndermekten mutluluk duyduğunu belirten genç fotoğraf sanatçısı: “Karakovan balımızı Almanya’nın Haerrengasse semtine ulaştırmak beni daha da mutlu kıldı. Tanıtım çalışmalarımı daha bir azimle sürdürmenin gayretinde olacağım..” dedi.

 3. #13
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart


  Siirt Birlik Gazetesi - 10 Mayıs 2011

 4. #14
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart


  Demokrat Siirt Gazetesi - Ahmed Arıtürk / 21 Kasım 2011  SİİRT FOTOĞRAFLARI (ARİSTO) DERGİSİNDE YAYINLANACAK

  Hava Yolları Şirketlerinin uçak içi dergilerini yayınlayan (ARİSTO) tarafından her sayısında İllerimizden birine ait fotoğraflar yayınlanmağa başlanmış bulunmaktadır.

  Derginin bu hafta yayınlanacak sayısında SİİRT’İN FOTOĞRAFLARINA YER VERİLECEĞİ ÖĞRENİLDİ.

  Bunun için Fotoğraf Sanatçısı Hemşerimiz Emin SADIK’tan yayınlanmak üzere SİİRT FOTOĞRAFLARI istendiği ve 120 kadar Siirt Fotoğrafı gönderildiği de edinilen bilgiler arasında.

  Aralık ayında, bindiğimiz uçaklardaki dergilerde BİRBİRİNDEN GÜZEL SİİRT FOTOĞRAFLARIYLA karşılaşırsak şaşırmayalım.

 5. #15
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart


  Demokrat Siirt Gazetesi


  Siirt Postası Gaztesi


  Siirt Gazetesi


  Sonsöz Gazetesi

  EMİN SADIK SİİRT’İ EN GÜZEL FOTOĞRAFLARLA YİNE TANITTI

  Siirt’in fotoğraf sanatçısı Emin Sadık İlimizin tarihi ve doğal güzelliklerini yansıtan birbirinden güzel 20 adet Fotoğrafla ve tam 11 sayfa Borajetin aylık yayınlanan dergisinin Aralık 2011 sayısında yer aldı.

  On iki bin yıllık geçmişiyle dünyanın en eski yerleşim birimlerinden biri olan Siirt'in eşsiz doğal güzelliklerinin yer aldığı fotoğraflarla Borajetin yurt içi seyahatlerinde yolculara sunulan Borajet dergisinde İlimizin tanıtılması Siirt Turizmi için önem arz etmektedir.

  Borajet dergisinde Siirt’e yer verilerek ilimizin tanıtılmasına fayda sağlayacağı görülmektedir.

  Dergide yer alan fotoğraflarıyla ile ilgili konuşan Sadık; “Ben fotoğrafçılığı bir hobi olarak yapıyorum. Ve her hangi bir kazanç elde etmeden tamamen gönüllü olarak hatta çoğu kez para harcayarak Siirt’in tanıtımına sanal ortamlardan veya sergi açarak hep destek verdim. Borajet firmasından bana mail atarak böyle bir dergi de Siirt’in tanıtımına yer vereceklerini söylemeleri üzerine hiç soru sormadan hemen cevap vererek gerekli bütün çalışmaları kendilerine gönderdim ve dergide Siirt için 11 sayfa ayırıp gönderdiğim 35 fotoğraftan 20 tanesinin kullanılması da beni çok mutlu etti.” Dedi.

  Yıllardır fotoğrafçılık üzerine yoğunlaşan Emin Sadık, kendi adını taşıyan Emin Sadık internet sitesi üzerinden paylaşıma sunduğu fotoğrafları bu kez, Borajet dergisi ile paylaştı.

  Emin Sadık'ı kutlar başarılarının devamını dileriz.

 6. #16
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart

  BİLBORDLAR SİİRT FOTOĞRAFLARIYLA DONATILDI  Siirtli Fotoğrafçıların çekmiş oldukları farklı açılardan en güzel Siirt fotoğraflarını şehir merkezinin çeşitli noktalarında bulunan bilbordlara astırarak memleketlerini tanıtmaya devam ediyorlar.

  Sponsorları olmayan genç fotoğrafçılar kendi imkanlarıyla zoru başarıp halkın takdirini topluyorlar.

  Muhammed Kurt, Emin Sadık ve Baran Eksik’in çekmiş olduğu Siirt manzaraları görenleri şaşırtıyor.

  ‘Bu Şehirde Geceler Bir Başka Güzel,’ ‘Yazılmış en güzel Tarih Siirt’ ve ‘Eşsiz Doğasıyla Siirt’ sloganların yer aldığı fotoğraf karelerinde şehrin gece görüntüsü, Tarihi köy evleri, Hazreti Veysel Karan-i Türbesi, Saat Kulesi, Güres caddesi, Halk Oyunları, Dereler-vadiler, tarihi köprüler, Sabatlar, Tillo Kalesi, rasıl hacar, Pervari, Eruh, Şirvan ilçeleri ve Siirt’in genel görüntüleri kullanıldı.

  Emin Sadık’ın yaptığı yazıklı açıklama da: ‘Siirt sadece güres caddesi ve cumhuriyet meydanından ibaret değildir. Aslında görülmemiş, keşfedilmemiş o kadar çok güzel doğal güzellikleri var ki anlatmaya kelimeler yetmez. Görüp gezmek lazım. Siirt denince akıllara ya güres caddesi ya da kızlar tepesi gelir. Peki ya Pervari’nin aşağıbağcılar köyündeki o yeşile boyanmış manzarasına ne demeli! Eruh ilçesine bağlı Kuşdalı Köyünü gören var mı? Adeta su cenneti hem de doğal kaynaklardan ve buz gibi. Berrak mı berrak bir görüntüsü. Yine yemyeşil vadisi, Tarihi güzellikleri Türkiye’nin hiçbir yerinde yok. Ve daha nice yerler var. İşte biz fotoğrafçı arkadaşlar bu güzellikleri belgeleyip Sergilerde, bilbordlarda hatta kitaplarda en iyi şekilde Siirt’imizi tüm Türkiye’ye hatta dünyanın dört bir yanına en iyi şekilde gönüllü olarak tanıtmaya devam edeceğiz.’dedi.

  Genç Fotoğrafçıları kutlar başarılarının daim olmasını dileriz.


 7. #17
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart

  EMİN SADIK SİİRT FOTOĞRAF SERGİSİ AÇIYOR  Yıllardan beri fotoğrafçılıkla uğraşan Siirtli Emin Sadık çekmiş olduğu birbirinden güzel eserleri Çarşamba günü güres caddesinde sergiliyor.

  36. Turizm Haftası münasebetiyle Siirt il Kültür ve Turizm Müdürlüğü katkılarıyla 15-22 Nisan tarihleri arasında Türkiye genelinde olduğu gibi İlimizde de çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan 36. Turizm Haftası programında yer alan ‘Emin Sadık’ın Objektifinden Siirt’ konulu fotoğraf sergisi 17-18 Nisan tarihleri arasında Güres caddesi Sancaklar İlköğretim okulu karşısında halka açık ve gün boyu sergilenecek olan İlimizin Tarihi mekanları, turistik yerleri ve doğa manzaraları fotoğraf severlerin beğenine sunulacak.

  Sadık yaptığı yazılı açıklamada; “İlimizde fotoğraf çekecek o kadar çok güzel yerler var ki anlatılmaz ancak gidip görmek lazım. Yıllardır karış karış Siirt il sınırları içinde gezip fotoğraflar çekiyorum. Ama zengin bir fotoğraf arşivim olmasına rağmen halen fotoğraflamam gereken birçok yer var. Siirt’te gördüğüm doğa güzelliklerini daha önce Türkiye’nin hiçbir yerinde görmedim. Aslında Siirt Doğunun cennet vatanı olmaya aday bir il” şeklinde konuştu.

  Daha önce de çeşitli sergiler açan fotoğrafçı sadık, memleketini Uluslar arası dergilerde tanıtmaya devam ediyor. Siirt tanıtım kitaplarında da büyük emeği olan fotoğrafçının 6-7 Mayıs tarihleri arasında da İlimizde düzenlenecek olan Uluslar arası Gapgenç Festivalinde Özel bir sergi açacağı da edindiğimiz bilgiler arasında.

  Her fırsatta Siirt’i Bilbordlarda, Gazete, Dergi ve özellikle sanal ortamlarda tanıtan Siirt Sevdalısı, fotoğrafçı Emin Sadık gençlere ücretsiz Fotoğrafçılık Etiğimi de vermektedir. 8. #18
  V-I-P Array
  Üyelik tarihi
  07.02.2008
  Mesajlar
  2.116
  Tecrübe Puanı
  56

  Standart

  Mutlaka uğrarım kardeşim, Allah yolunu açık etsin
  Fotoğraflarının beğenicisi ve takipçisi olarak diyorum ki; ışığın hiç solmasın...

  HAYATTA İKİ ŞEYE İNANIRIM... BİR AYNADA GÖRDÜĞÜME BİR DE YUKARI BAKIPTA GÖREMEDİĞİME...

 9. #19
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart

  EMİN SADIK, 2. FOTOĞRAF SERGİSİNİ GÜRES'TE AÇTI  Siirtli fotoğraf sanatçısı Emin Sadık, 2. fotoğraf sergisini Güres Caddesinde açtı.

  Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Güres Caddesinde açılan sergide, 30 fotoğraf yer alıyor.

  Sergiyi ziyaret eden Vali Musa Çolak, İl Kültür Müdürü Remzi Uslu ve fotoğraf sanatçısı Emin Sadık'tan bilgi aldı.

  Uzun yıllardır fotoğrafçılık ile uğraştığını ifade eden Emin Sadık, amacının fotoğraf sanatını Siirt halkına tanıtmak ve sevdirmek olduğunu söyledi. Önümüzdeki dönemlerde çektiği fotoğrafları vatandaşlar ile paylaşmak için sergilerinin devam edeceğini dile getiren Sadık, bu sergiyi halktan gelen yoğun ilgi ve Turizm Haftası nedeniyle açtığını ve gösterilen ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

  Fotoğraf sergisi 2 gün boyunca Güres Caddesi'nde fotoğrafseverlerin ziyaretine açık oldu.

  Emin Sadık'ın Siirt Fotoğraf Sergisine yer veren bazı İnterner haber Siteleri

  Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı haberi günün haberleri oku Pirsus Haber Ajansı
  Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı
  EMİN SADIK İKİNCİ SERGİSİNİ AÇTI | Güncel | Kanal 56 - kanal56.net | Siirt'in Gözü Kulağı
  Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı haberi 18 Nisan 2012 Çarşamba haberleri
  Emin Sadık Sergisi « Siirttakip.Com – Yerel Haberler, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri
  Siirt Haber Ajansı (www.siirtajans.com) [ Emin Sadık, fotoğraf sergisi açıyor ]
  Siirt Haber Ajansı (www.siirtajans.com) [ Güres'te fotoğraf sergisi açıldı ]
  Siirt Sonsöz Gazetesi - EMİN SADIK’TAN YENİ FOTOĞRAF SERGİSİ
  Siirt Belediyesi Resmi WEB Sitesi
  HABER : Belediye Çalışanı 2. Fotoğraf Sergisini Açtı haberi - Kültür-Sanat Kategorisi**SANSÜRLÜ-KELİME**Siirt Haberleri
  Siirtte fotoğraf sergisi haberi
  Belediye çalışanı 2. fotoğraf sergisini açtı | Van Haber TV, Van Haberleri, VAN HABER, van gazeteleri, haber van
  Siirt'te fotoğraf sergisi haberi
  Belediye çalışanı 2. fotoğraf sergisini açtı | Anadolu Haber
  Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı | Adana Haber 01
  Fotoğraf Sanatçısı Emin Sadık’tan sergi
  Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı haberi
  Belediye çalışanı 2. fotoğraf sergisini açtı - Memurlar 7/Memurların Yükselen Sesi Memurlar Memur Kamu Memurlar biz Memurlar net memurlar7 net
  Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı haberi günün haberleri oku Haber Yurdum
  HABER: Belediye Çalışanı Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı haberi
  Emin Sadık'ın Fotoğraf Sergisi Yoğun İlgi Gördü
  Siirtte.Net Siirt Haber Sitesi - Belediye Çalışını Emin Sadık 2. Fotoğraf Sergisini Açtı
  Siirt Sonsöz Gazetesi - SADIK’IN SERGİSİNE YOĞUN İLGİ


 10. #20
  Teğmen Array
  Üyelik tarihi
  15.09.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  36
  Mesajlar
  17.668
  Tecrübe Puanı
  375

  Standart 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •