1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1

  SİTE KURUCUSU
  Array
  Üyelik tarihi
  31.07.2005
  Yer
  Siirt
  Yaş
  41
  Mesajlar
  13.495
  Tecrübe Puanı
  10

  Standart Bilişimde Genç Hareket Siirt BTT Eğitmen Eğitimi‏

  Merhaba,

  Bilişimde Genç Hareket Projesi, 2006 yılından bu yana Habitat için Gençlik Derneği, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, Cisco, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı ortaklığında gerçekleştirilen bir projedir. Projenin amacı gençleri bilişim ve ağ teknolojileri alanında eğiterek, onları yarının dünyasına hazırlamak ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden yüzlerce genci, bilgi temelli toplumun ve ekonominin bir parçası haline getirirken gönüllülük ilkesi ile toplumsal bilinç kazanmalarını sağlamaktır.

  Proje 2 farklı eğitim içeriğinden oluşmaktadır.Cisco Netacad sistemi üzerinden 1. Basamakta Bilişim Teknolojisinin Temelleri (BTT), 2. basamakta ise Cisco Certified Network Associate (CNNA) eğitimleri verilmektedir. Eğitimler gönüllü master eğitmenler ve öğrenci eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir

  Proje kapsamında 3 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında Siirt Gençlik Kültür Evi'nin desteği ile Siirt'te bölgesel BTT eğitmen eğitimi gerekleştirilecektir. Eğitime Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi'nden 10 katılımcı kabul edilecektir.

  Eğitmen eğitimine başvurmak isteyen adayların başvuru formunu doldurup serdil.demir@habitaticingenclik.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Bilişimde Genç Hareket adresinden de başvuru formunu edinebilirsiniz.

  Proje kapsamında gerçekleştirilen eğitimde konaklama ve yemek masrafları karşılanacaktır, ancak eğitime katılacak adayların yol masraflarını kendileri karşılaması gerekmektedir.

  Eğitmen Adaylarının;
  -16-26 yaş arasında olmaları
  -Bilişimde Genç Hareket Projesi kapsamında 1 yıl boyunca eğitim verme engelinin bulunmaması
  -Gerçekleşecek eğitime tam katılım sağlaması gerekmektedir.
  Son Başvuru Tarihi 20 Ocak 2010'dur.


 

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •